Uski banneri gore br 1

Radio Banner uski gore (2)

Radio 2

Nogomet: Žepački nogometaši bolji od ekipe NK Novi Grad

Proteklog vikenda  igrane su utakmice 15. kola Druge lige Federacije BiH – skupina Centar. Nakon remija iz 14. kola, s ekipom NK Azota, žepački nogometaši su u nedjelju, 19. ožujka, kući ugostili ekipu NK Novi Grad.

Prvo poluvrijeme susreta je proteklo uz tek po jednu ozbiljniju priliku s obje strane, da bi u drugo poluvrijeme domaća ekipa ušla dosta ofanzivnije. Prilike su se redale jedna za drugom, da bi gostujući igrači prvi zatresli mrežu domaćina i poveli sa 1:0. Žepče je i nakon primljenog gola nastavilo s dobrom igrom i napadima, a to im se isplatilo, te su desetak minuta prije kraja došli do poravnanja i do pobjedničkog gola. Oba gola za NK Žepče zabio je kapetan momčadi Vlado Lučić te je time osigurao domaćinu sva tri boda.

NK Žepče 2:1 NK Novi Grad