Dobre vijesti nam stižu iz KK Viktoria Žepče. Naime, proteklog vikenda na jubilarnom 20. međunarodnom karate turniru “Doboj Open 2019”, koji je održan u gradskoj sportskoj dvorani u Doboju, u tehničkoj organizaciji Karate kluba “Sloga”, nastupila je mlađa generacija viktorijanaca.
Natjecanje u Doboju okupilo je 666 natjecatelja iz Hrvatske, Austrije i Bosne i Hercegovine iz 54 kluba.
Viktorijanke su bile veoma uspješne, u borbama su osvojile 5 zlatnih medalja, Nika Šimičić, Franka Ravnjak, Asja Begunić, Adna Selimović i Ivona Jakić, čime su pokazale uvjerljivu dominaciju kada je u pitanju kategorija 2008. i 2009. godište.
Brončana je bila Tijana Pavlović i David Pavlović.
U kategoriji kate srebreno i brončano odličje osvojila je Sara Bulajić, te ekipno srebro, u istoj kategoriji David Pavlović okitio se broncom.
Na ovom natjecanju u Doboju zapažen nastup zabilježila je i Mihaela Kajić .