Radio Žepče

Žepački kajakaši odlični u Trebinju na Državnom prvenstvu u kajaku i kanuu

Korisnička ocjena: 0 / 5

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna

Proteklog vikenda, 31. kolovoza i 01. rujna, u Trebinju je u organizaciji Veslačkog društva "Trebišnjica", održana XVIII Međunarodna regata, u okviru koje je organizirano i Otvoreno prvenstvo Republike Srpske u kajaku i kanuu na mirnim vodama.

Na regati su sudjelovali gosti i natjecatelji iz Republike Srpske, Bosne i Hercegovine, Srbije, Hrvatske i Crne Gore sa oko 150 sudionika.

Na ovom natjecanju sudjelovali su i članovi Kajak kanu kluba "550" Žepče i ostvarili odlične rezultate. Emir Mušinović osvojio je 1. mjesto u kategoriji škola kajaka i 2. mjesto mlađi kadeti. Lana Marković zauzela je 3. mjesto u kategoriji mlađe kadetkinje, a u istoj kategoriji Petra Tadić zauzela je 2. mjesto. U ekipnom nastupu u dvosjedu Petra i Lana zauzele su 2. mjesto u kategoriji kadetkinje, a 1. mjesto i zlatna odličja u kategoriji mlađe kadetkinje. Klara Marković osvojila je dvije bronce na 500 m u kategoriji mlađe juniorke i juniorke i srebreno odličje u kategoriji za juniorke na 200 m.