NK Žepče slavio kod kuće s visokih 5:0 protiv Ilijaša

Korisnička ocjena: 1 / 5

Zvjezdica aktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna

NK Žepče danas na domaćem terenu slavio s visokih 5:0 nad ekipom Ilijaša.
Utakmica je odigrana u okviru 14. kola Druge lige FBiH Centar za sezonu 2019./20. u kojoj je domaća ekipa od samog početka uspostavila dominaciju na terenu u kojoj su se redale  prilike jedna za drugom unatoč katastrofalnom terenu. Već u 19. minuti Tadić dovodi domaće u vodstvo nakon sjajno pogođenog slobodnog udarca. U 44. minuti Tadić izvodi korner gdje visoko skače A.Jurić i pogađa za 2:0. Tim rezultatom se i otišlo na odmor.

Drugo poluvrijeme je isto počelo kao i prvo, dominacija domaćih i u 54. minuti ponovo Tadić sjajno upošljava Martinovića i to je 3:0. U 64. minuti Krehmić sjajnim udarcem s oko 20 m pogađa gol gostiju za 4:0 i bilo je pitanje samo koliko će lopti završiti u golu gostujućeg vratara. U 75. minuti Martinović sjajno prolazi po strani  i asistira Ivešiću kojem nije bilo teško ubaciti loptu u praznu mrežu za visokih 5:0.

NK Žepče sljedeću utakmicu, koja je ujedno posljednja u ovoj polusezoni, igra u subotu na Gradskom stadionu u Zavidovićima u 13:30 h protiv domaće Krivaje.